Duben 2014

Strach a tréma

26. dubna 2014 v 7:50 | Veu |  ostatní články

Po 2 týdnech jsem byla ve škole a bylo celkem těžké vrátit se do režimu škola-intr-spánek. Ono se to nezdá, ale je to celkem náročné. Denně jsem se dozvídala věci, o kterých jsem neměla ani nejmenší tušení, co to je. A o literatuře jsem se dozvěděla, že si musíme vybrat termín, ve kterém chceme být zkoušení z nějakého bloku v učebnici. Jenže všechny termíny byly už zabrané a na výběr byl jen čtvrtek. Nezbývalo mi nic jiného než do toho jít, protože jsem nechtěla čekat, než přidá nové termíny a riskovat, že mě neklasifikuje. Dozvěděla jsem se to v úterý, ale učitelka ten čtvrtek nevěděla jistě, takže jsme se ve středu byla ještě ujistit, kdy potvrdila, že opravdu má čas. Takže jsem měla jen středu na naučení. Poprvé v životě jsem se učila přes 3 hodiny a přišlo mi, že stejně nic neumim. Celý čtvrtek jsem byla tak vystresovaná, že jsem myslela, že budu zvracet, ale když jsem přišla k ní, tak to ze mě opadla a nakonec jsem to dala na 2/3, s čím jsem spokojená.
Dále jsem byla dost šokovaná z toho, co máme za nové téma v navrhování "Colours of Ostrava" . Učitel, kterého obvykle máme, tak ten byl v Kanadě, takže jsme měli suplování, a je vtipné jak každý učitel má na ty loga názor. Učitelka, kterou jsme měli, tak tvrdila, jak se mu to moje jedno logo nebude líbit, že bych ho radši měla smazat, protože tím porušuju font písma a bla bla bla, přesto jsem to nechala a nakonec z toho byl nadšený, a tak je to pořád, takže vlastně naše známka je velice subjektivní, protože to je o tom, co se učiteli líbí.
Z čeho mám radost, je to, že příští týden jen do středy, další taky, pak týden celý do školy a pak to půjde strašně rychle, protože budu mít týden praxi, pak jedeme na týden na plenér a pak máme týden klauzury a je červen. Horší to bude vytáhnout známky a popřípadě neklasifikace kvůli absenci.

TAG jedno slovo

20. dubna 2014 v 14:51 | Veu |  TAG
Měla jsem pro váš připravený TAG 100 otázek na které se nikdo neptá, ale když jsem byla u 48 otázky, omylem jsem si to vypnula, takže jsem udělala tento kratší :)
1. Tvoje vlasy? Miluju

2. Oblíbená věc? Mobil

3. Sen z minulé noci? Nebyl

4. Oblíbené pití? Džus

5. Vysněné auto? Porsche

6. Místnost, ve které se nacházíš? Obývák

7. Tvůj strach? Výšky

8. Co bys chtěla být za 10 let? Zamilovaná

9. S kým jsi strávila včerejší večer? Notebook

10. Co nejsi? Závistivá

11. Poslední, co jsi dělala? Koupala se

12. Co máš na sobě? Župan

13. Tvoje oblíbená knížka? Hostitel

14. Poslední, co jsi jedla? oběd

15. Tvůj život? Nuda

16. Tvoje nálada? Nic moc

17. Tvé léto? Se blíží


18. Kdy ses naposledy smála? Ráno

19. Nejoblíbenější víkendová činnost? Lenošení

20. Tvůj počítač? Červenej

21. Pivo? Nepiju

22. Zima? Nesnášim

23. Dovolená? Prosím!

24. Na tvé posteli? Válení

25. Láska? Neexistuje