Červenec 2011

story Justin&Julie 5,3

29. července 2011 v 16:35 | VeuBiebs
Julii bylo jedno, žesi rozmaže šminky a promnula si oči. Přes zalepené oči se podivala na telefon, kolik je hodin. Bylouž 9, pomalu si začala balit věci. Vůbec nekoukala co si do kufru hází, byla totiž myšlenkama uplně jinde." Co teď asi dělá Justin?" Pomyslela si a už na telefonu začala klikat textovku.

Styska se mi po tobe, nepreziju to bez tebe a to nevim kdy te uvidim.

1. kolo SONC

29. července 2011 v 11:53 | VeuBiebs |  Soutěže
Takže tu máme první kolo SONC
Celkem se zapojilo dost lidí, tak jsem zvědavá :)
V prvním kole vypadnou 2 s nejmíně hlasy :)...
Kolo potrvá do 3.srpna 2011

colorka- oči

28. července 2011 v 15:50 | VeuBiebs |  Umělecká tvorba

story Justin&Julie 5,2

28. července 2011 v 12:40 | VeuBiebs
"Zlatíčko mám tu pro tebe něco co ti mě bude připomínat, je to taková malá blbůstka, tak doufám, že se ti to bude líbit." Klekl si před Julii a otevřel krabičku.Julie jen zírala s otevřenou pusou a po tvářích ji stékaly slzy." T-o je krásný." Pověděla přes slzy. Byl to řetízek,který se dá otevřít a ve vnitř byla společná fotka Julie a Justina."Takže se ti to líbí?" Zeptal se Justin a vyndával řetízek z krabičky." Ano líbí a moc, ale já pro tebe nic nemám." Sklopila oči." Ale to nevadí, mě stačí to, že si tu pro mě." Políbil ji dlouhým a procítěným polibkem. "Dáš si prosím na stranu vlasy,abychti mohl ten řetízek zapnout?" " Jojo hned." Do minutky měl Justin řetízek zapnutý.Potom Julii vzal do náruče a odnesl ji až do limuzíny."Ooo děkuji, takový luxus." Usmála se Julie a políbila Justina." Víš o tom, že toto je jeden z našich posledních polibků?" "Vim."odpověděla Julie se slzami v očích. "Nooo tak neplakej." " Nechci plakat, ale ono to jinak nejde. Vždyť jaký čas sme spolu trávili a teď musim odjet. Bůh ví kdy se zase uvidíme." Spustila slzy na novo. " Prosím neplakej. Vždyť začnu plakat i já. To chceš vidět?" A už si otíral oči."Nee Justine promin, nechtěla jsem aby si kvuli mě plakal. Já už sem v pohodě." Otřela poslední slzy a tvářila se jako by se nechumelilo. "Táák děcka,nezapomínejte že tu sem taky." Ozval se Kenny, který celou dobu jejich smutnou chvilku pozoroval. "Heleť Justine koukej, co tu pro tebe mám." A vytáhl malou krabičku z kapsy." Co to je?" Ptal se Justina přitom s tim klepal, aby poznal co by tam mohlo být."Tak to otevři ne. Uvidíš co ti milý Kenny nadělil." A začal se smát."Ježiš co

Colorka-obličej s maskou

28. července 2011 v 12:15 | VeuBiebs |  Umělecká tvorba

Další můj výtvor :) .... ta se mi docela líbí :) ... taková zvláštní :) ...
Sám obrázek je zvláštní, ale stylovej :)

Colorka-oko s motýlem

28. července 2011 v 11:47 | VeuBiebs |  Umělecká tvorba

Je to primitivní colorka ... ale mě se docela líbí...co na to řikáte vy? :)
Je dobrá nebo propadák? :)

SONC

28. července 2011 v 9:31 | VeuBiebs |  Soutěže
Čaute :P
Rozhodla jsem se udělat SONC( o nej celebritu)
Chceš se zapojit tak
1.jméno
2.blog
3.celebrita
POZOR!!! celebrity se nesmí opakovat :))....

Přihlašování potrvá nejdéle do 29.6. 2011 :)
A musí tu být nejmíň5 lidí ;)

Máš zájem... Zapoj se :P*

Jak úspěšně „padělat“ opálení

28. července 2011 v 8:11 | VeuBiebs
Bez pochyb je určitě tvrzení, že ten, kdo je opálený, se cítí celkově lépe, svěžeji, zdravěji a víc sexy. Působí tak i na své okolí. Avšak opalování pod slunečními paprsky se stalo poměrně nebezpečnou záležitostí kvůli nebezpečnému ultrafialovému záření. Jak si tedy zajistit skvělý opálený vzhled co nejzdravějším způsobem?

Staré dobré „botasky“ v novém designu – kolekce Botas 66 pro rok 2011 je tady!

28. července 2011 v 8:09 | VeuBiebs
Staré dobré Botasky. Kdo by je neznal. Tenisky nebo botasky, chcete-li, jsou známé celé České republice, téměř bez rozdílu věku. Jaká je jejich historie a jak to, že se stala obuv Botas znovu oblíbeným artiklem?

Justin Bieber uvádí novou dívčí vůni a vzkazuje: „Je důležité, aby holky voněly!“

28. července 2011 v 8:04 | VeuBiebs

Možná byste čekali, že když 17-ti letá popová "klučičí"hvězda" uvede na trh svou vůni, bude to vůně pro kluky. To by se však nesmělo hovořit o Justinu Bieberovi. Jeho holčičí vůně dostala název " Someday", v překladu "Někdy" a ujít si ji nemusíte nechat ani vy!