Červen 2011

Úvaha-láska

30. června 2011 v 14:03 | VeuBiebs |  ostatní články
Možná vám tento článek přijde trapný.... ale nepíšu ho pro vás ale pro *NĚHO*....

Selena nechce používat parfém Someday.

30. června 2011 v 12:49 | VeuBiebs |  Stáárs

Justin před pár týdny vydal svoji novou vůni Someday, ale zřejmě Selena ji nebude na sobě nosit. Ve skutečnosti tvrdí, že vůně byla vytvořena pro jeho fanoušky a kvůli tomu ho nechce používat. Údajně Justinova vůně má být pro všechny ženy, ale Selena se nechce cítit jako jeho fanoušek, ale jako jeho přítelkyně. Neznámý zdroj řekl: "Selena rozhodně u sebe doma parfém má, ale přestala ho používat, když si uvědomila že Justinova mamka Pattie ho také používá. Selena se nechce cítit jako Jako Justinova Mamka nebo jeho fanoušci." Nedávné zprávy naznačují, že Sel žárlí na Justinovu pozornost. Jeden zdroj řekl: "Selena se stává stále více nejistá kvůli tomu, jak Justin je se svými fanoušky tak moc sblížený. Justin opravdu s fanynkami flirtuje a miluje jejich pozornost. Zatímco on říká, že to nic není, nemůže si pomoci, ale cítí se naštvaný na to že mu to řekla."

zdroj : J-BF.cz

Slečna Biebsová

30. června 2011 v 8:26 | VeuBiebs
Bré ránko :) řekla jsem si že bych mohla aky prozradit něco o sobě :) a ukázat jak vypadám :D ... nejsem nijak moc hezká, ale tak každý nemůže být krásný :)

Jmenuju se Veronika. Je mi 15 let. Letos jsem dokončila 9 ročník a po prázdninách nastupuji do školy v Lysé nad Labem na Grafický design. Podle přezdívky VeuBiebs jste si asi všimli že žeru Justina Biebera :) . Ano mám Bieber fever, ale už né tak vysokou jako dřív :) . Mezi mé záliby patří : kreslení/malování, psaní povídky,čtení knížek, pokec s kamarády :) . Co miluju : svého kluka ♥ a muziku :) . Ulítívím na fialové barvě :P*

story Justin&Julie 4,8

29. června 2011 v 8:28 | VeuBiebs


Když si Justin Julii fotil, přišlo jí to trochu trapné. "Justine klidně se na tebe potom usměju ale nefoť si mě u jídla prosím." " Ale miláčku, dnešní dejn je vyjímečný, takže si tě vyfotim i při jídle. Neboj ty na vše vypadáš krásně." Usmál se na ní Justin. " Nooo, víš taky tu mám foťák, takže si budu fotit i já tebe." Vyplázla na něj jazyk a vytáhla foťák a začala ho fotit. Fotila ho asi 5 min, když jí potom začalo kručet v břiše." Máš hlad že ano? Tak přestaň fotit a urychleně něco sněz než tě zlechtám." A poslal na ní vzduchem polibek. Julie se usmála a pustila se do banánu. " Si děláš srandu ne? Takového jídla a ty si vybereš banán. Tak to ne má maličká, já tě bud krmit aby ses pořádně nadlábla" Přitáhl si židli k Julie a nandal na talíř spoustu věcí, obalovaný sýr, hranolky, řízek, krokety, různé dortíky a posadil se velne ní." Tááák hekzy otevři pusinku a toto máš za maminku, za bráchu, za segru." Julie se u toho strašně smála, protože dort měla všude na puse." Justine počkej, potřebuju si tu pusu otřít." " Ale nepotřebuješ." Nahnul se k ní a pusu kterou měla čokoládovou od dortu, tak jí Justin slíbal pryč tak že měla zase normální rtíky." Tak vše je zase tak ják má být." Usmál se Justin a zase nabral na lžičku." Za Jazmin, za Jaxona, Za Pattie, za Jeremyho a naposledy za Justííínka." Usmál se a na lžičku toho nabral hodně. " Teda s tebou je zábava jíst, ale až na to že jsem celá od čokolády a jiné oblečení tu nemám." Usmála se Julie." Ale kdo řiká, že tu nějaké oblečení není." Hodil šibalský obličej. " Počkej ty tu snad máš oblečení na mě? " Udivila se Julie. " Noo ano mám, ale to až po jídle. Ještě tu ho o máš hodně a to vše sníš." Políbil Julii. " Co chceš ted hermelín nebo smažák?" Ukázal oba talíře." Hermelín a krokety." " Dobřéé. Bví mě tě krmit ty moje lásko." a usmál se na ní jeho zářivýma bílýma zubama." Joo a nevadí ti že jsem celá špinavá viď? " Usáma se Julie. " Nee nevadí, náhodou seš sladká." A lípnul ji pusu na krk, kde měla čokoládu. " Jééé Justine to lehtá, co blbneš." Začala se chychotat. " Snažím se ti udělat cucflek,

Dirty Dancer ♥

27. června 2011 v 16:50 | VeuBiebs |  ♪Hudba♪
Pokovať tě zajímá hudba tak určitě sleduješ nejaktuálnější hitovky :) jako je Dirty Dancer od Enriqueho Iglesiase s Usherem feat Lil Wain. Mě se ta písnička osobně moc líbí :) a je krásná. Co na ní říkáte vy? :)
Vaše VeuBiebs♥

Next to you... original+cover

26. června 2011 v 10:04 | VeuBiebs |  Stáárs
Justin nazpíval novou písničku s Chrisem Brownem :) je k tomu luxusní video :)

Xteen ---> další závislost

26. června 2011 v 9:40 | VeuBiebs |  ostatní články

Bré ránko lidi :)
Už vás také pohltil xteen? :D


Mě tedy ano... a nejsem z toho nějak nadšená :D ... ale je to stejná závislost jako Facebook atd... :D
Je to celkem blbost, ale na zahnání nudy to je dobré.

kusovka 6,1//duhová cigareta

26. června 2011 v 9:33 | VeuBiebs


kusovka 6,0// It´s Over ..

26. června 2011 v 9:24 | VeuBiebs


kusovka 5,9// When i would be big..

26. června 2011 v 9:19 | VeuBiebs