story Justin&Julie 0.2 ,0.3, 0.4

30. května 2011 v 5:53 | VeuBiebs
Bré ránko :) protože na předchozím blogu už mám story do 4,5 dílu :) tak je tady budu spojovat :) aby sem to sem dala co nejdřív :)
Vaše VeuBiebs
0.2Julie z toho byla celá paf. Už ani nemohla usnout. Na jednu stranu měla strach a na druhou se těšila. Užije si dovolenou jenom ona sama někde v luxusnim hotelu. Uvědomila si, že by to mělka oznámit deníčku.. "Milý deníčku, dneska ráno jsem dostala vážně skvělé překvapení. Sice jsem vzhůru už brzo ráno, ale za to ze senzační novinou. Vyhrála jsem ten zájezd, teď už jen budu doufat že mamka bude souhlasit a pápá na Bahama :P ... Jsem tak šťastná :)..." Dopsala poslední řádky a zavřela deník. Nevěděla jestli má skákat radostí nebo pllakat štěstím. Její emoce byly moc smíšené. Lehla si na postel a přemýšlela. Ale dlouho ji to nebavilo, tak vlezla na net. Na facebook napsala status: " Dneska jsem vážně happy. :) Co víc si přát" A pustila si na Youtubku písničky, samozdřejmě od Justina. Byla na něm závislá. Den bez jeho písniček by nebyl den. V pokoji se potichu rozléhaly tony " Eenie meenie miney mo.Catch a bad chick by her toe If she holla (if, if, if she holla) let her go" Už se nemohla dočkat až přijde máma a ti lidé Eleanora a Jack . Zasněla se, viděla sebe a Justina na pláži. Jak se procházej a přitom se drží za ruku. Julii to přišlo jako opravdové.

Představovala si jak se k ní nahnul a dal ji pusu. Z pusy to přešlo na líbání... "Oouu" ... Ze snění ji přerušilo pípání ICQ ... Psala Vilma, Julie kamarádka. Znali se jen přes počítač,ale stále si měli co říct. Julie se sevšim Vilmě svěřila. Připadalo jí, že Vilma má větší radost jak ona. Kecali potom o všem možném jen aby zabili čas. K Julii přišel bratr" Nechci ti nic řikat, ale už budou 2 hodiny a ty si stále v pyžamu. Za hoďku přijde máma, tak by si alespoň mohla trochu poklidit "Julie si vůbec neuvědomovala, jak ten čas letěl. S Vilmou se rozloučila a šla poklidit byt. Blížili se 3 hodiny. Julie byla čím dál tim víc nervozní. Už slyšela odemykání dveří. " Ahoj Julie a Tadeáši , už jsem doma. Julie poď sem potřebuju si s tebou promluvit!" Julie byla tak vyděšená a v duchu si ji mlely věty " Potkala ty lidi venku? Co jim řekla? Co mi chce? Povolila to? " Už byla u mamky : " Ano mami co potřebuješ? " " Teď venku jsem potkala pana a pani Fieter. Víš jak si mi řikala o tý soutěži na koupališti? " Mamka si myslela,že o tom nic neví tak jí jen řekla " No? Co s tim ? " a doufala, že jí to povolila. " Řikali, že ses trefila co nejblíž. Takže pojedeš na ten zájez od 1. srpna do 15. sprna. Mám tu o tom informace. " Julie ani nemusela dělat překvapenou, pořád měla radost "Mami fakt? Já jsem tak šťastná... Mám tě moooc ráda. Si zlatá, že si mi to povolila" Mamka se začala jen usmívat opětovala ji objetí a dala ji všechny spisky co jí dali pan a paní Fieter. Julie šla do svého pokoje. Jen co zavřela dveře, už za dveřma stepoval Tadeáš a klepal na dveře. Julie ho pustila dál. " Ty si to vyhrála jo? Tak to seš borka no... A na jak dlouho tam jedeš? " vyzvídal. " Jedu tam od 1. sprna a sem tam do 15 srpna . Už se tak těšim " To mu stačilo a odešel. Nevěděla na co to potřeboval, ale ani ji to nezajímalo. Vzala si deníček a začala psát : " Tak mamka mi to povolila. ještě mám 11 dní na plánování a kupování nových hadříků. Ty 3 tisíce co jsem si ušetřila se budou hodit. Pojedu do země kde Justin tráví prázdniny. No neni to úžasný? Tak ptát se je blbost, stejně mi neodpovíš. :) Pro dnešek se loučim "

Uběhlo 11 dní, Julča měla nakoupené všechny oblečení, plavky, šminky atd. Vše zbaleno. Ve dvě ráno měla být v Praze na letišti. Už se tak těšila. Rozloučila se s mámou a se sourozencema, s Tadeášem a s Lenkou. Přišla ke skupině s kterou měla letět. Viděla tam dvě holky stejně staré. Říkala si " S nima bych si mohla rozumět" . Nasedli do letadla, Julie si vzala sluchátka a přestala vnímat svět.

0,3
Po 20 minutách Julie usnula. Zdálo se jí opět o Justinovi, ale tentokrát to bylo moc rozmazané a nedávalo to smysl. Jen slyšela Justina jak zpívá " I just need somebody to love .I-I don't need too much ..Just somebody to love ,Somebody to love " A viděla ho na podium. Stála v první řadě. Někdo s ní lehce začal cloumat tak se probrala. byl to nějaký kluk. V duchu si řikala " Co chce? Proč mě probral? Vždyť se mi zdálo o Justinovi." Vyndala si sluchátka, promnula si oči a jen na něj civěla. " Oh promiň, mylel sem, že máš jen sluchátka a nespíš. Mooc se omlouvám. Jen sem se chtěl zeptat jestli si můžu sednout vedele tebe. Martina a Lenka tam pořád kecaj a já nemůžu usnout." Byla na něj naštvaná. Vzbudit jí kvuli takový blbosti. Proč si rovnou nesednul? To nechápala. " Jo sedni si vedle mě. Mě to nevadí." Jen odvětil " Děkuju" A sednul si. "Jdu zase spát. tak na mě nemluv nebo si chceš snad povídat? " Zaptala se Julie. " Rád bych pokecal, ale che se mi vážně spát. Takže třeba až se oba dva probudíme." Julie si nandala sluchátka a šla zase spát. Ale než usnula, přemýšlela o tom klukovi. " Ani se nepředstavil" Promítala si v duchu, ale dlouho o tom nedovedla přemýšlet. Na to byla moc ospalá.
Ráno když se probrala, ten kluk ještě spal. Večer nebo spíš v noci si oc nevšimla jak vypadal. Byla moc ospalá,ale teď si všimla, že je hezký. Většina lidí v letadle ještě spala. Koukla na telefon a teprve bylo 7 hodin ráno. Našla v telefonu písničku That should be me a zase usnula. Tentokrát se Julii nic nezdálo. Probrala se teď už v 10 hodin. Kluk vedle byl už vzhůru. Uvědomila si " Musim vypadat příšerně. Jsem neučesaná a určitě mám rozmazaný oči." Zrovna hlásili, že za 30 minut budem přistávat. Jen co to dohlásili, neznámí kluk pozdravil Julii. Ona mu pozdrav opětovala.
Půl hodinky uběhlo rychle a už přistávali. Už o tom klukovi věděla, že se jmenuje Matyáš a je mu 17 let. Moc toho Julii nestih říct, protože za nim přišla jedna z těch holek. Co je Julie viděla na letišti. A odvedla si ho. Vypadala jako růžový bombonek a jmenovala se Martina. Julii připadala jako Sharpay z Muzikálu ze střední . Už přistáli, šli čekat na letiště , dostali instrukce a čekali jen na kufry. Čekáním ztrávili asi půl hodiny. Julie během čekání přemýšlela, že to tu bude pořádný vopruz. Nebude si mít s kym povídat. Martina s tou svojí " služkou" (jak to Julii přišlo) bude obletovat Matyáše a zbytek tu je moc starej. Ale alespoň bude v teple. Přijel pro ně autobus, všichni dali zavazadla do autobusu a nalezli. Martina s Leonou musely být první. "Jak jinak" pomyslela si Julie. sedla si do autobusu a seděla sama, aby nemusela poslouchat kecy všech nasadila si sluchátka. Hlas Justina ji velice moc uklidňoval.
Jeli tak hodinu a už byli tam. Hotel byl velice luxusní. Julie měla pokoj sama pro sebe. Tadeáš se odtrh od Martiny a Leony a přišel pomoct s kufrem Julii. Ta se jen na udiveně podívala a řekla " Děkuju" a sladce se usmála. Tadeáš se na ní taky usmál a řek " Vůbec nemáš zač. Máme pokoje vedle sebe, tak sem si řek, že ti pomůžu". Dorazili k pokojům, ty byly taky luxusně vybavený. Julie jen odložila kufr, našla plavky a osušku a šla se podivat k moři. O proti vše si připadala jako bílý sýr. Položila si osušku a šla se opalovat. V dáli slyšela Martinu jak si povídá o Tadeášovi s Leonou. " Je tak trapná" pomyslela si Julie a nandala si sluchátka. Asi po 15 minutách se šla Julie schladit do moře. Potkala tam Martinu a Leonou. Měli na ni blbý kecy " Seš ale tlustá. Tadeáše nezbalíš, ten už je můj!" Julie se naštvala a sedla si na okraj moře a začala plakat. Tak to si dovolenou nepředstavovala. Někdo do ní strčil, podívala se a nemohla uvěřit svým očím ....

0,4
A koho neviděla... Stál tam Justin Bieber. Ten JUSTIN BIEBER. Julie lapala po dechu, Justin se shýbnul a řekl jí " Promiň já nechtěl. Omlouvám se ti. " A nahodil ten svůj úžasný úsměv, potom si všimnul, že Julie brečí. " To je v pohodě. Nic se mi nestalo" Popotáhla. " To pláčeš kvuli mě? Promiň nechtěl jsem ti nijak ublížit. To ta mo je rozjařenost. Nedával jsem pozor. Fakt se ti moc omlouvám" odpověděl Justin se strachem v očích. " Neboj kvuli tobě to neni. Jen jsem si dovolenou představovala trochu jinak" odpověděla po pravdě Julie. Trochu jí nedocházelo, že se baví s Justinem. Vždycky sněla, že ho uvidí a představovala si jak by to s ní fláklo kdyby s ní mluvil. Ale byla na sebe pyšná dokázala se ovládat. "Aha. Tak to bych si s tebou neměl povídat. Aby tvý rodiče neměli nějaké námitky" " Neboj rodiče tu nejsou. Dovolenou sem vyhrála díky koupališti. Je tu dalších asi 20 lidí co to vyhráli taky. A dvě holky co jsou na mě hnusný. Myslela sem, že to tu bude v pohodě a užiju si to. Ale místo toho to vypadá na pěknej horor a teror " A slzi ji opět vyhrkly. Justin si sednul vedle Julie a začal jí utěšovat. " Co není může být . Udělám ti z toho skvělé prázdniny. Tak pro začátek bychom mohli večer vyrazit na večeři. Souhlasíš?" Vychrlil to Justin na Julii rychle. Ta jen zamrkala a nevěřila svým uším. " Ty chceš jít semnou na večeři? Teda chtěla sem říct moc ráda. Ty umíš zdvihnout náladu" Utřela si slzy a usmála se. " Tak proč bych nešel. Stejně se tu nudim a s tebou to bude fajn" Štěstím Justina objala. On ji objetí opětoval. Připada si jako v ráji. Sen jejího života. Vidět Justina a jít s nim někam. " Sem rád, že nejseš taková šílící fanynka co by to s ní seklo kdyby mě viděla a i mluvíš uplně v pohodě a neřikáš mi něco ve stylu chci si tě vzít " Julie se začala smát. " Sem tvoje velká fanynka. Můj telefon je pohlcen tvýma obrázkama. Mám jich snad 500. Vždycky jsem si představovala ja tě uvidim a že to semnou flákne. Ale jak vidim tak sem vše ustála v pohodě. Což mě samotnou překvapuje " Justin se usmál. " Tak teda chceš jít na večeři... Teď je půl pátky, tak kolem 7 tady ? " " Jojo. Už se těšim. " Usmála se, a vstala.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama