Květen 2011

story Justin&Julie 0.2 ,0.3, 0.4

30. května 2011 v 5:53 | VeuBiebs
Bré ránko :) protože na předchozím blogu už mám story do 4,5 dílu :) tak je tady budu spojovat :) aby sem to sem dala co nejdřív :)
Vaše VeuBiebs
0.2Julie z toho byla celá paf. Už ani nemohla usnout. Na jednu stranu měla strach a na druhou se těšila. Užije si dovolenou jenom ona sama někde v luxusnim hotelu. Uvědomila si, že by to mělka oznámit deníčku.. "Milý deníčku, dneska ráno jsem dostala vážně skvělé překvapení. Sice jsem vzhůru už brzo ráno, ale za to ze senzační novinou. Vyhrála jsem ten zájezd, teď už jen budu doufat že mamka bude souhlasit a pápá na Bahama :P ... Jsem tak šťastná :)..." Dopsala poslední řádky a zavřela deník. Nevěděla jestli má skákat radostí nebo pllakat štěstím. Její emoce byly moc smíšené. Lehla si na postel a přemýšlela. Ale dlouho ji to nebavilo, tak vlezla na net. Na facebook napsala status: " Dneska jsem vážně happy. :) Co víc si přát" A pustila si na Youtubku písničky, samozdřejmě od Justina. Byla na něm závislá. Den bez jeho písniček by nebyl den. V pokoji se potichu rozléhaly tony " Eenie meenie miney mo.Catch a bad chick by her toe If she holla (if, if, if she holla) let her go" Už se nemohla dočkat až přijde máma a ti lidé Eleanora a Jack . Zasněla se, viděla sebe a Justina na pláži. Jak se procházej a přitom se drží za ruku. Julii to přišlo jako opravdové.

jeden smutný příběh :)

29. května 2011 v 14:23 | VeuBiebsByl jeden kluk a miloval holčinu... ale děvče si ho nikdy nevšimlo, neznalo ho. Jeho to mrzelo, vždy jí pozoroval zamilovanýma očima. Jednou když seděl zoufale na schodech viděl jak procházela... Najednou padá a vše se jí sesypalo k zemi. Kluk vstal a pomohl jí. Její pohled ho zamrazil v zádech. Je tak kouzelná uvědomil si. Pomohl jí vstát a oba si sedli na schody seznámili se a začali si povídat. Oba si padli do noty., Kluk byl šťastný. Potom zašli na zmrzlinu a užili si společně den. Kluk díky ní zapomněl na realitu. Ale to co už si naplánoval dopředu nebude rušit. Přišel domů, rodiče se jako obvykle hádali. Jen co přišel domu. Nakráčel k němu otec, vynadal mu, že jde pozdě a vlepil mu facku. Kluk mu nechtěl odporovat ani neargumentoval.

10 milion Beliebers on twitter :)

29. května 2011 v 13:09 | VeuBiebs |  Stáárs


Pokovaď máte twitter :) tak jste si jistě všimli, že Justin už má 10 mil followers :) Tak držíme palce Justinovi ať dá při nejlepšim dalších 10 milionů :)

Vaše VeuBiebs :P

Justin dělá striptýz :P

29. května 2011 v 12:38 | VeuBiebs |  Stáárs
Tak tu je jedna docela luxusní fotka Justina.... Dělá striptýz... Chceš to vidět klikni na ►CČ◄

story Justin&Julie 0,1 - Jak to vlastně začalo :)

29. května 2011 v 12:26 | VeuBiebs
"Mily deníčku, celý prázdniny jsou na prd... Proto sem si tě začala psát... Už je 20.července.... Celou dobu jen sedim doma... Teda až na začátek prázdnin, to jsem byla párkrát s kamarádama na koupáku... Konala se tam taková soutěž...Kdo bude nejblíž tomu kolik za celý červen přijde lidí na koupaliště..... Tak pojede na dovolenou na 14 dní na Bahami..... Ach kdybych tak mohla jet...." Bezmyšlenkově psala Julie do deníčku a přitom poslouchala

Welcome to my new blog

29. května 2011 v 8:44 | VeuBiebs |  ostatní články


Ahoj a také vítej na novém blogu :)
Rozhodla jsem se založit si nový blog :)
Dřív jsem blog měla na blogerka.cz, ale tam to bylo blbý :)
takže opět přesedlávám na blog.cz :)
Tento blog bude převážně o Justinovi Bieberovi :) .
Píšu story :) takže je sem budu přidávat :) Možná se podělim i něco o mém životě :) Tak doufám že budete blog navštěvovat často :) a že se vám zde bude líbit ;)

With love VeuBiebs ♥